
Класне місце, я круто відпочив! Дякую Аліні. Рекомендую для новачків гру Elvin Assasin. Мочиш з лука орків які біжать, все просто але круто і цікаво. Тре правда присідати щоб оркячою сокирою не поцілили… Уявляв шо це москалота і я їх товчу)))
В них тепер 4 шоломи віртуальної реальності. Можна командою. Також є класна гра пройтися планкою на висоті 20го поверху, думав пссс, для дітей. Ага, офігів яке я сцикло))
