Були вдвох з чоловіком. Нам дуже сподобалося: місце гарне, гра захоплює, а головне – люди, які все пояснювали, розказували, пропонували спробувати те чи інше, уважно дбали чи все в порядку. Ми пробували різні ігри, грали разом і поокремості. Мені сподобалася стрільба з лука – в компанії чоловіка мочили ворогів з замку. Легка, не кривава гра, але несподіванкою було, коли в мене полетів їхній меч у відповідь – я швидко присіла, щоб ухилитися, і з розгону впала на п’яту точку. Пробували ще криваву гру мочити зомбі – але злякалася першого ж:))) і зняла окуляри. Були і інші класні ігри.
В кінці нам зробили сюрприз – подорож-медитацію, щоб розслабитися і “повернутися” до себе після віртуального світу. Хочу піти ще.