
Сьогодні були з хлопцем на віар квесті і трохи постріляли в зомбі – це просто неймовірно крутий досвід
Окрема подяка власнику, який все детально пояснив і був з нами в кімнаті для того щоб підказати, що робити в складних моментах і допоміг обрати ігри та детально все про них розповів:) Також не забував нагадувати про рекомендовані зупинки між іграми для відпочинку очей, це було мило і продиктовано турботою про нас
Самі окуляри чистенькі, а адміністратор налаштовував окуляри одягаючи захисну маску. В самій кімнаті є серветки (сухі і вологі), якими нам запропонували скористатися після.
Так як ми були на сеансі влітку, і на дворі було душно нам завчасно увімкнули кондиціонер, тому грали ми в охолодженій кімнаті з комфортом
Дякую, всій команді за чудово проведений час 🌸
