Був з дівчиною, дуже сподобалась саме оформлення клубу. Пані інструктор дуже гарно і зрозуміло все пояснювала. Дуже вдячний за емоції, обовʼязково прийду знову
Був з дівчиною, дуже сподобалась саме оформлення клубу. Пані інструктор дуже гарно і зрозуміло все пояснювала. Дуже вдячний за емоції, обовʼязково прийду знову