
Рекомендую від чистої душі, дуже класний, професійний, привітний персонал!
Дуже велика кількість ігор, які підберуть на різний вік для різних діток!
Я вела племінників провести час але і сама залишилась під дуже, дуже приємними враженнями!
До купи вражень, ще й подарили подарунки, діти в захваті і я теж!:)
Велике Вам дякую!!!
❤️❤️❤️
